زیر مجموعه ای از سایت درسی دانلود
تخفیف 50 درصدی

پاورپوینت زیست یازدهم

پاورپوینت زیست یازدهم

به نام خدا 

شامل کلیه دروس

قابل ویرایش

پس از خرید به لینک دانلود مربوطه منتقل خواهید شد .

نسخه ی قابل ویرایش پاورپوینت زیست یازدهم شامل کلیه دروس

پاورپوینت زیست یازدهم جامع برای آموزش ، کنفرانس ، رفع تکلیف و … .

اختصاصی توسط : درسی دانلود

طراحی شده توسط : امین رضا پوراکبری

شامل تمام دروس

ویژگی های

پاورپوینت زیست یازدهم

شیک و طراحی زیبا

ارزان

کیفیت بالا برای کنفرانس

شامل رشته ی:علوم تجربی

Telegram Messenger 300x300 - نسخه ی قابل ویرایش پاورپوینت زیست یازدهمبا عضویت در کانال تلگرام پایه یازدهم از مطالب جدید بهره ببرید . (عضویت)

zistv11 - نسخه ی قابل ویرایش پاورپوینت زیست یازدهم

برای مشاهده ی فایل ویدیویی از دموی محصول ، اینجا را کلیک کنید .

 

 

قیمت محصول : ۲۵۰۰ تومان

لینک دانلود پس از خرید برای شما فعّال می گردد.

این نسخه قابلیت ویرایش : دارد .

برای خرید فایل اینجا را کلیک کنید .

kharid power - نسخه ی قابل ویرایش پاورپوینت زیست یازدهم

پاورپوینت PowerPoint نرم افزاری ساده و کارآمد برای ساخت برنامه های چندرسانه ای کوچک (مانند کاتالوگهای الکترونیکی و برنامه های اطلاع رسانی ساده) است. معمولاً بیشترین مورد استفاده از پاور پوینت در مورد ساخت سیستم تصویری قابل نمایش در سمینارها و جلسات مهم میباشد. وجود الگوهای از پیش آماده شده، موجب میگردد که در سریعترین زمان به بهترین نتیجه دست یابید.

یکی از آسانترین و جذابترین روش‌های آموزشی، استفاده از اسلایدهای آموزشی پاور پوینت است. با توجه به آسان بودن استفاده از این اسلایدها که عمدتا تنها با یک کلیک ساده امکان پذیر است. محیط رنگی و قابلیت افزودن عکس، جدول، نمودار، کلیپ آرت، صدا و ویدئو باعث جذابیت کار و تفهیم بهتر مطالب برای مخاطبان می‌شود.

همچنین بکارگیری اسلایدهای آموزشی پاورپوینت از آنجایی که با بازگو کردن مفاهیم به زبان ساده دنبال می شود تنها محدود به مخاطبان خاص نبوده و همه گروههای اجتماعی و عموم کاربران اینترنتی را تحت پوشش قرار می دهد.

با پاورپوینت می توانید تحقیقاتتان را به پیوست تصاویر و فیلم ها و نرم افزار ها برای همه افراد حاضر در کلاس به بهترین نحو و زیبایی هر چه تمام تر به نمایش گذارید.

بی شک میتوان گفت پاورپوینت یکی از بهترین نرم افزارهای آفیس است. استفاده های بسیار این نرم افزار در تمام کارها سند این حرف است.

ویژگی پاورپوینت زیست یازدهم این است که شما به راحتی می توانید زمان خود را صرفه جویی کنید ، کنفرانسی با کیفیت ارائه دهید ، نمره ای مطلوب بگیرید و … .

خرید


اشتراک بگذارید:


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 3,500 تومان
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
link-download_1865258_8845.zip8.9k

پاورپوینت دینی یازدهم

پاورپوینت دینی یازدهم ﷽ پاورپوینت دینی یازدهم کلیه ۱۲ درس اختصاصی توسط : درسی دانلود طراحی شده توسط : امین رضا پوراکبری شامل تمام دروس شامل رشته های : ریاضی فیزیک – علوم تجربی با عضویت در کانال تلگرام پایه یازدهم از مطالب جدید بهره ببرید . (عضویت)  برای مشاهده ی فایل ویدیویی از دموی محصول ، اینجا را کلیک کنید . برای دانلود فایل ویدیویی از دموی محصول ، اینجا را کلیک کنید . برای خرید با قیمت 2500 تومان ا ...

توضیحات بیشتر - دانلود 3,500 تومان

پاورپوینت تاریخ یازدهم

پاورپوینت تاریخ یازدهم ﷽ پاورپوینت تاریخ یازدهم کلیه ۲۶ دروس اختصاصی توسط : درسی دانلود  طراحی شده توسط : امین رضا پوراکبری  شامل تمام دروس   با عضویت در کانال تلگرام پایه یازدهم از مطالب جدید بهره ببرید . (عضویت)  برای خرید پاورپوینت انسان و محیط زیست اینجا را کلیک کنید . برای مشاهده ی فایل ویدیویی از دموی محصول ، اینجا را کلیک کنید .  برای دانلود فایل ویدیویی از دموی محصول ،  ...

توضیحات بیشتر - دانلود 5,000 تومان